Apie mus

Eglė Anya Vaitiekė

Esu BOHO namų įkūrėja ir jogos mokytoja  (RYT-500val. Yoga Alliance 200val. Lietuvoje ir 300val. Indijoje).

Dalinuosi su Jumis tokia jogos praktika, kokią myliu ir praktikuoju pati. Joga į mano gyvenimą atkeliavo kaip savęs atradimo, savęs pažinimo kelias, nejučia tapęs gyvenimo būdu. Joga man padeda vis giliau pažinti save, susijungti su savimi, savo kūnu, protu ir siela ir tvirtai žengti savo sielos keliu. Praktika, kuria su Jumis dalinuosi, skirta kūno, proto ir sielos tobulinimui. Mano jogos užsiėmimuose visada praktikuojame meditaciją, pranayamą (kvėpavimo praktikas), fizinio kūno lavinimą ir ilgą šavasaną – tobulą joginį atsipalaidavimą – užsiėmimo gale. 

Be jogos, dar be galo mėgaujuosi Mėnulio ritualų, kakavos ceremonijų, moterų ratų ir stovyklų vedimu. Jų metu neriame dar giliau į ryšį ir susijungimą su savimi, vienos kitą palaikydamos šildančia ir palaikančia bendryste.

Neatskiriama mano dalis yra miškas. Tai ta vieta, kurioje susijungiu su savimi. Miške nelieka sau jokių reikalavimų, jokių priekaištų, nelieka jokių rolių ir vaidmenų, galiu būti absoliučiam tikrume. Miškas – geriausias mano gydytojas, visais atvejais, visomis temomis. Motina Gamta yra didžiausia mano mokytoja ir didžiausias įkvėpimo ir kūrybos šaltinis, kur gimsta daugiausiai idėjų ir ateities vizijų. Gamtoje labai aiškiai pajuntu savo vidinį ir Visatos vedimą. Noriu tą jausmą perteikti ir Jums, tad lydžiu į Miško terapiją – kitokį miško patyrimą per savo jusles.

Simona Teres

Esu Simona, sertifikuota Yoga Alliance E-RYT 200 jogos mokytoja. Mano pažintis su joga prasidėjo tuo metu, kai gyvenime patyriau daug griūčių, netekčių ir man reikėjo būdo, kaip palaikyti, sveiką kūną, protą, jausmus ir sielą, kaip juokauju, kad neišprotėčiau sunkiausiu gyvenimo etapu.

Joga padėjo, kai labai reikėjo ir liko, o su kasdienine praktika atsirado ir kiti dalykai gilus savęs (visų lygmenų)  pajautimas, girdėjimas, ramybė, nerimo suvaldymas, kitoks gyvenimo matymas kuris nebekelia streso, net ir nutikus stresinėms situacijoms. Tuo pačiu ir kitų žmonių jautimas.

Suvaidinusi tokią reikšmingą role mano gyvenime, dabar per mane keičia ir jūsų gyvenimus.

Jeigu reikėtų sakiniu apibūdinti mano vedamą vinyasa jogą, apibūdinčiau ją taip:

Laisva * Gyva * Išjausta Vinyasa flow JOGA

Mano vedama joga yra apie laisvę, visų asanų išjautimą savaip, kai nėra jokių standartų ir taisyklių, esi tik tu ir esi tam, kad padėtum sau. Mėgstu sakyti: „įsivaizduok, kad niekad nepraktikavai jogos – ir kaip dabar vestų tavo kūnas judėti, jeigu niekas nestebėtų, nevertintų, jeigu pajaustum save ir judėtum pagal prigimtinį natūralų savo ritmą.“

Kokios mano pamokos?

Turiu dvi kryptis. 1- oji skirta pradedantiems – žmones vedu savęs pajutimo keliu, kad patirtų atsipalaidavimą, kūno išlaisvėjimą, emocinio krūvio paleidimą ir pagerėjusią emocinę ir fizinę būseną.

2-oji kryptis – stiprios asanų klasės skirtos pažengusiems. 8 metai profesionalaus „meninės gimnastikos“ sporto ir vėlesnis jogos praktikavimas man leido išsiugdyti labai gerą kūno pajautimą ir valdymą. Įvairios advanced inversijos, stovėjimas ant rankų mano arkliukas ir aistra.  Dirbant su žmonėmis lengvai sekasi jiems perduoti informaciją, kad jie taip pat greitai išmoktų sudėtingų asanų ir tai man teikia labai didelį džiaugsmą.

Kviečiu kurti džiaugsmą kartu.

Aušra kundalini joga

Esu Aušra, – baigusi International KundaliniYogaTeacherTraining (KRI) mokymus pas Harijiwan Singh Khalsa (JAV) , toliau studijuojanti RA MA institute su mokytoju, daugelio seminarų su Zoja Vaidner (Sankt Peterburgas) dalyvė. Su šia jogos sistema randu būdą kaip subalansuoti savo emocijas, vidinius išgyvenimus, paleisti senus atgyvenusius elgesio modelius, atverti širdį gyvenimui čia ir dabar. Kundalini joga – tai daugiau nei praktika kūnui, tai energijos aktyvavimo sistema, padedanti sąmoningai išgyventi kiekvieną akimirką, būti savistaboje. Man – tai erdvė, kur gali susitikti su savimi, pažinti save vis giliau, kur pradedi prisiminti kas esi, jausti širdimi.

RS_09_23

Vaiva Nasvytienė

Esu Vaiva, sąmoningo kvėpavimo/ rebefingo/ giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktorė, gydytoja,Tibeto budizmo praktikė.

  Sąmoningas kvėpavimas man yra ne tik kasdienė praktika, kurią naudoju vidiniam išsivalymui ir švaros palaikymui, vidinių būsenų transformacijai, ryšio su ,,vidiniu aš” palaikymui, balansui ir harmonijai pasiekti. Sąmoningas kvėpavimas man yra gyvenimo būdas. Nuolatos įsitikinu, kaip paprastai ir greitai jis leidžia save sureguliuoti, išlikti savyje, kai aplinkui sumaištis, ir kaip padeda išlikti pusiausvyroje ir atsipalaidavime, naviguojant per kasdienio gyvenimo iššūkius.
  Sąmoningas kvėpavimas atėjo į mano gyvenimą, kai labai ieškojau būdo išeiti iš tuometinės sunkios būsenos, patyrus emocinę traumą. Viena pirmųjų mano patirtų sąmoningo kvėpavimo sesijų tapo tarsi atgimimu ir grįžimu naujam gyvenimui. Pasijutau tarsi visagalė aukščiausia jėga man plačiai atvėrė langą į šviesą, laisvę ir naują galimybę, kad galėciau išeiti iš tamsaus ankšto narvo, kuriame buvau save įkalinusi. Pagaliau galėjau laisvai ir plačiai visu kūnu įkvėpti…ir įkvėpiau…gyvybinę energiją, šviesą, laisvę, džiaugsmą, entuziazmą, saugumą…įkvėpiau patį gyvenimą… Ir tai įvyko per vieną sesiją !
Tęsiant rebefingo praktiką, keitėsi mano kvėpavimas, o tuo pačiu ir vidinė būsena, mintys, emocijos, atgijo ir išlaisvėjo kūnas, prasiplėtė požiūris ir pradėjau domėtis saviugda, dvasinėmis praktikomis.
Patyrus galingą transformuojantį sąmoningo kvėpavimo poveikį, nebepaleidau jo iš rankų. Praktikavau ir mokiausi pas puikius talentingus kvėpavimo meistrus Dan Brulê, Dalią Beatą Kasmauskaitę, Martyną Driuką. Jie man buvo ir yra ne tik kvėpavimo, bet ir gyvenimo mokytojai vedliai. Su jais jaučiu nuolatinį ryšį ir praktikuodama, ir vesdamas sesijas.
  Esu patyrusi labai gilių, gyvenimą keičiančių sesijų. Vienos iš jų metu atėjo aiškus suvokimas ir inspiracija, kad galiu ir turiu dalintis šia galinga praktika su kitais. Praktika, kaip labai efektyviu įrankiu keisti save, plėsti sąmonę ir taip įprasminti savo žmogišką gyvenimą. Nes sąmoningas kvėpavimas yra ir gili dvasinė praktika.
  Sąmoningas kvėpavimas man yra geriausias draugas, mokytojas ir gydytojas, kuris patikimai veda asmeninio gijimo ir augimo keliu. O mūsų kiekvieno asmeninis augimas yra dalis bendro visuomenės augimo ir gijimo. Tai yra mūsų asmeninis pozityvus indėlis į žmonijos geresnį ir laimingesnį gyvenimą. Ir tame matau didelę prasmę.

Rasa Rita

Esu Rasa Rita – kvėpavimo terapijos/rebefingo/ dvasinio kvėpavimo praktikos specialistė. Pastaruosius devynerius metus vedu sąmoningo kvėpavimo užsiėmimus individualiai ir grupėms, mokausi ir neriu gilyn ir platyn į Kvėpavimo meno erdves. Labai tikiu sąmoningo kvėpavimo galia, nes turiu savo sėkmės istoriją. Mano ir kitų Kvėpavimo prktikuotojų sėkmės istorijos palaiko vidinę ugnį dalintis šia praktika bei sukauptomis žiniomis. 2014m. baigiau M. Driuko cirkuliacinio giluminio kvėpavimo vienerių metų kursą; 2015m. sėkmingai su sertifikavimu baigiau D.B. Kasmauskaitės vienerių metų kvėpavimo terapijos /rebefingo/dvasinio kvėpavimo specialistų mokymus; 2017m. sėkmingai su sertifikavimu baigiau vienerių metų sąmoningo kvėpavimo instruktorių mokymus „ One Sky International Life Skills/Healing arts institute“ gyvenimo įgūdžių / gydymo menų programoje su pasaulyje vienu garsiausiu kvėpavimo technikų pradininku Dan Brule (JAV). Pastoviai gilinuosi į sąmoningo kvėpavimo ir kt. dvasines praktikas(hiperaktyvus, holotropinis, deimantinis, kvėpavimas vandenyje ir kt.), baigiau „The Art of living“ gyvenimo meno kursus,esu sertifikuota ThetaHealing praktikė, dalyvauju sąmoningo kvėpavimo stovyklose- intensyvuose, esu „International Breathing Circle“ narys . Labai takiai mano rankose atsirado Tibeto skambantys dubenys, padedantys sesijos metu dar labiau atsipalaiduoti ir harmonizuoti kūną ir sielą. Sesijos metu, kvėpuojant tam tikrais būdais, vyksta gilūs fiziologiniai, psichologiniai, emociniai ir dvasiniai procesai, kai susikaupęs stresas, įtampa, baimės , emocinis skausmas tarsi „išpakuojamas“ iš kiekvienos kūno ląstelės ir saugiai neutralizuojamas. Tokios sesijos skalė labai plati: nuo visapusiško atsipalaidavimo iki spontaniško pagyjimo. Daugeliu atvejų reikia ciklo sesijų, bet kelią nueina einantis…Dalį kelio galiu paėjėti su Tavimi, kaip vedlys kalnuose.
 
Pirkinių krepšelis